Jakub Arak na dłużej w Lechii!

Jakub Arak przedłużył swój kontrakt z Lechią Gdańsk. Nowa umowa naszego napastnika będzie obowiązywała do 30 czerwca 2022 roku.

25-latek jest wychowankiem Victorii Głosków. Jako junior występował w młodzieżowych drużynach Legii Warszawa, z której w 2014 roku przeniósł się do Zagłębia Sosnowiec. Następnym przystankiem w jego karierze był Ruch Chorzów, do którego trafił w 2016 roku. Będąc zawodnikiem tego klubu rozegrał w Lotto Ekstraklasie 33 spotkania, w których zdobył 4 bramki.

Stamtąd trafił do Lechii, gdzie występuje od 2017 roku, z przerwą na roczne wypożyczenie do Stali Mielec, gdzie w 15 meczach I ligi zanotował na swoim koncie 7 trafień. W sezonie 2019/2020 wystąpił w biało-zielonych barwach 7 razy – 6 razy w rozgrywkach PKO Ekstraklasy i raz w rozgrywkach Totolotek Pucharu Polski.

– Czuję się tutaj naprawdę świetnie. Widzę to, że klub cały czas się rozwija i idziemy do przodu. Na pewno jestem wdzięczny klubowi za zaufanie, jakim mnie obdarzył. Będę robił na boisku wszystko, aby Lechia odnosiła na boisku sukcesy podobne do tych, jakie odnieśliśmy w ubiegłym sezonie – skomentował podpisanie nowego kontraktu Arak.

Poprzednia umowa Araka obowiązywała do końca czerwca 2020 roku.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *