Lechia przegrywa z Zagłębiem Lubin.

Lechia Gdańsk przegrała na własnym stadionie z Zagłębiem Lubin 1:2.Bramkę kontaktową dla Biało-Zielonych zdobył Artur Sobiech w 67 minucie meczu.Można powiedzieć że Lechia zdobyła w tym spotkaniu dwie bramki,bowiem pierwsza bramka dla rywala została zapisana jako trafienie samobójcze Błażeja Augustyna.Jest to druga w sezonie porażka podopiecznych Piotra Stokowca(zajmują trzecią lokatę w tabeli) .Teraz czeka nas przerwa na kadrę,po czym jedziemy do Gdyni,gdzie podejmować nas będzie Arka Gdynia.

Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin 1:2 (0:1)

Bramki: Artur Sobiech (67.) (Lechia) – Błażej Augustyn (9., sam.), Damjan Bohar (63.) (Zagłębie)

Żółte kartki: Artur Sobiech (21.), Błażej Augustyn (29.), Rafał Wolski (86.), Patryk Lipski (89.) (Lechia) – Filip Starzyński (19.), Damian Oko (90+3.) (Zagłębie)

Lechia Gdańsk: Dusan Kuciak – Karol Fila, Mario Maloca (76. Patryk Lipski), Błażej Augustyn, Zarko Udovicić – Jarosław Kubicki, Maciej Gajos, Daniel Łukasik (K) – Lukas Haraslin (66. Flavio Paixao), Artur Sobiech, Sławomir Peszko (66. Rafał Wolski)

Zagłębie Lubin: Dominik Hładun – Alan Czerwiński, Damian Oko, Lubomir Guldan (K), Bartosz Kopacz – Jakub Tosik, Filip Starzyński, Bartosz Slisz, Sasa Zivec, Damjan Bohar – Patryk Szysz (59. Asmir Suljić)