Mecz Lechia-Pogoń bez kibiców.

Zgodnie z informacją podaną przez Ministerstwo Zdrowia Gdańsk został objęty czerwoną strefą COVID-19. Oznacza to, że najbliższy mecz przeciwko Pogoni Szczecin nasza drużyna rozegra bez udziału publiczności. Co to oznacza dla kibiców?

Poniedziałkowy mecz Lechii przeciwko Pogoni Szczecin będzie można zobaczyć za pośrednictwem transmisji w Canal +. Trybuny Stadionu Energa Gdańsk pozostaną jednak puste ze względu na ograniczenia obowiązujące w czerwonej strefie.

Sprzedaż biletów na ten mecz została wstrzymana. Kibicom, którzy już kupili bilety, klub odda pieniądze. Przy zakupie internetowym zwrot środków nastąpi automatycznie na konto. Osoby, które kupiły bilety w punktach stacjonarnych, muszą udać się do partnerów Lechii Gdańsk i za okazaniem paragonu otrzymają zwrot środków.

Posiadaczom aktywnych karnetów (jesień 2020), którym przepadnie najbliższy mecz, automatycznie zostanie przedłużona ważność karnetu o jeden mecz więcej. Oznacza to, że karnety obowiązujące na rundę jesienną będą ważne do pierwszego meczu 2021 roku włącznie (15. kolejka mecz z Jagiellonią Białystok).

O możliwości udziału publiczności w kolejnych meczach będziemy informować na bieżąco.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z biletami lub karnetami prosimy o kontakt z nami pod adresem e-mail: bilety@lechia.pl.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *