Mecz z Górnikiem Zabrze przełożony.

Zaplanowany na 24 lipca 2022 roku mecz 2. kolejki PKO BP Ekstraklasy Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze został przełożony. Nowy termin zostanie ogłoszony po uzgodnieniu go przez wszystkie zainteresowane strony.

Zgodnie z regulaminem rozgrywek PKO BP Ekstraklasy, zespoły, które reprezentują Polskę w europejskich pucharach, mają prawo do przełożenia dwóch ligowych spotkań. Lechia Gdańsk postanowiła skorzystać z tego przywileju. Spotkanie niedzielne (24.07.22 r., godz. 20:00) zostało przełożone na inny termin, który poznamy wkrótce.

Oprócz Lechii, swoje spotkania postanowiły przełożyć również inne zespoły ekstraklasowe, przygotowujące się do walki w II rundzie eliminacji Ligi Konferencji Europy. Jednocześnie informujemy, że wszystkie osoby, które zdążyły już nabyć bilety na spotkanie 2. serii ligowej, będą mogły skorzystać z nich po uzgodnieniu nowego terminu meczu.

Istnieje również możliwość zwrotu biletów zakupionych na mecz Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze. Wszystkie prośby prosimy kierować na adres: bilety@lechia.pl.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *