Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Wisłą Kraków i kwalifikacje do Ligi Europy

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz drugiej rundy eliminacji do Ligi Europy, w którym Biało-Zieloni zagrają z Brøndby IF lub Interem Turku, oraz pierwszy mecz ligowy w Gdańsku – z Wisłą Kraków.

Możecie już kupić bilety na pierwszy mecz kwalifikacji do Ligi Europy oraz pierwszy mecz w PKO Ekstraklasie w Gdańsku z Wisłą Kraków.

BILETY NA KWALIFIKACJE DO LIGI EUROPY

Pierwszy mecz w kwalifikacjach do Ligi Europy Lechia zagra na Stadionie Energa Gdańsk w czwartek (25 lipca) o godz. 19. Przeciwnikiem będzie Brøndby IF lub Inter Turku. Ceny biletów:

Bilety tradycyjnie do nabycia online na bilety.lechia.plw aplikacji mobilnej Bilety Lechia Gdańsk oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży, salonikach prasowych Kolporter i sklepie FanStore Lechia Gdańsk. 

Trwa również sprzedaż biletów VIP (więcej informacji).

BILETY GRUPOWE

Przypominamy, że przy zakupie minimum 4 biletów (w jednej transakcji) obowiązuje 20% zniżka. Rabat dotyczy wszystkich domowych meczów Lechii rozgrywanych na Energa Stadionie Gdańsk (PKO Ekstraklasa, Liga Europy, Totolotek Puchar Polski).

KUP KARNET, OBEJRZYJ MECZ ZA DARMO

Przypominamy, że trwa sprzedaż karnetów na sezon 2019/2020. Posiadacze karnetów bilety na wszystkie mecze w kwalifikacjach do Ligi Europy mają ZA DARMO. Posiadacze karnetów sezon 2019/2020 mają automatycznie przypisane miejsce wykupione wraz z karnetem. Posiadacze karnetu mogą bezpłatnie zmienić miejsce na ten mecz w obrębie tej samej strefy cenowej lub z dopłatą do wyższej ceny.

CENY KARNETÓW NA SEZON 2019/2020:

Posiadacze karnetów na jesień 2019 będą mieli prawo nabyć bilet na ten mecz z 50% zniżką. Rezerwacja miejsca na mecz kwalifikacji do Ligi Europy będzie obowiązywała do 22 lipca. Miejsca nie wykupione 23 lipca trafią do otwartej sprzedaży. Posiadacze karnetu na jesień 2019 mogą wybrać dowolne dostępne w sprzedaży miejsce.

By zrealizować zniżkę przez Internet, należy:

  • zalogować się na profil osoby posiadającej karnet jesień 2019,
  • wybrać mecz el. LE,
  • wybrać miejsce,
  • w podsumowaniu transakcji użyć przypisanej zniżki, klikając „ZNIŻKA DLA KARNETOWICZA (-50%)”,
  • przejść do płatności i opłacić transakcję.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *