Zdziesiątkowana Lechia remisuje we Wrocławiu.

Po wielu perturbacjach kadrowych Lechia pojechała do Wrocławia by zagrać pierwszy mecz ligowy po zimowej przerwie.Biało-Zieloni zremisowali ze Śląskiem Wrocław 2:2.Bramki dla Lechii zdobył Flavio Paixao w 6 i 46 minucie meczu .

Lechia po 21 kolejkach zajmuje 6 miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy z dorobkiem 31 punktów .Już 14 lutego zagramy kolejny mecz ,tym razem naszym rywalem będzie Piast Gliwice.

Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk 2:2

Bramki: Krzysztof Mączyński (71.), Michał Chrapek (90+3.) – Flavio Paixao (6.), (46.)

Żółte kartki: Lubambo Musonda (42.), Israel Puerto (53.) – Rafał Kobryń (11.), Tomasz Makowski (24.), Maciej Gajos (45+5.)

Lechia Gdańsk: Dusan Kuciak – Rafał Kobryń, Michał Nalepa, Mario Maloca, Filip Mladenović – Jaroslav Mihalik (87. Paweł Żuk), Maciej Gajos, Tomasz Makowski, Kristers Tobers, Conrado – Flavio Paixao (K)